להיות מעצבת #02

אם להיות כנה, אני ממש אוהבת את העבודה שלי, אבל באמת אוהבת אותה, אהבתי אותה עוד לפני שידעתי בדיוק מה היא, ועכשיו אני חושבת שאני ברת מזל שיש לי את הזכות והיכולת להיות מעצבת.

אולי זאת הסיבה שזה כל כך מפריע לי כשאנשים מקטינים את המקצוע הזה, עיצוב פנים, וחושבים שהוא מסתכם בהתאמת כריות לווילון ובחירה של צבע יפה לקיר. אז רציתי לשתף אתכם ולהציג את הצדדים היפים יותר ויפים פחות של העבודה.

להיות מעצבת זה להיכנס לחלל ריק ולהרגיש אותו נבנה אצלי בראש, שלב שלב, ואז גם לראות אותו מתגשם.

להיות מעצבת זה להיכנס לאנשים לחיים, למקומות הכי אישיים והכי כנים בביטחון מלא.

להיות מעצבת זה לקבל הודעות באמצע הלילה או ביום שבת עם תמונות של רהיט מהמם שלא יכולים לחכות כדי לחלוק אותו איתי.

להיות מעצבת זה לדעת כמעט הכל על הלקוחות שלי, לדעת על התחביבים, הרגלים והבעיות שלהם ולהרגיש מספיק בנוח כדי להמשיך לעבוד איתם בחברות גם כשיש לי את כל המידע הזה בראש.

להיות מעצבת זה לדייק ולדייק כל תכנון, תכנית, הדמייה או רעיון, שוב ושוב עד שהתוצאה הסופית נכונה.

להיות מעצבת זה להכניס אנשים ללב ולעזור להם, ללוות אותם לפעמים במשך שנים ואז לשחרר אותם הלאה.

להיות מעצבת זה להגדיר גבולות, כל הזמן, מה אני כן מוכנה לעשות ומה לא, מתי אני עובדת ומתי לא, מתי אני מוכנה לעשות יותר באהבה ומתי צריך לעצור. 

להיות מעצבת זה לקבל כל יום בקשות לעצות וטיפים בעיצוב, מכל בנאדם ששומע שאני מעצבת, ולצפות שאני אדע ברגע אחד מה הפתרון הנכון ואעשה זאת תמיד ללא צורך בתמורה.

להיות מעצבת זה לדעת את כל החידושים, הטכנולוגיות ומגמות כדי להבטיח את התוצאה הכי טובה בכל פרויקט.

להיות מעצבת זה להתרגש מחומרים יפים, מרקמים מעניינים, מחיבור של חומרים, מפרט מבוצע היטב של נגרות ומרהיט שמתאים בדיוק למקום הנכון.

להיות מעצבת זה להיות פסיכולוגית ברגעי מצוקה, יועצת זוגיות בזמן ויכוחים, סבלית בימי קניות ומגשרת על בסיס יומי.

להיות מעצבת זה לא לישון בלילה כי משהו לא הסתדר או שיש תקלה בפרויקט.

להיות מעצבת זה לקפוץ לשטח בכל רגע כי יש בעיה ולדעת שצריך לאלתר פתרון נכון.

להיות מעצבת זה להבין בבנייה, אינסטלציה, מזגנים, חשמל, ריצוף, מסגרות, נגרות, טקסטיל ועוד ועוד ועוד ולדעת איך להנגיש את המידע הזה ללקוחות.

להיות מעצבת זה לריב עם אנשים מקצוע שמנסים לפשט את העבודה שלהם על חשבון התוצאה הסופית.

להיות מעצבת זה להיות השופטת בין הלקוחות לעצמם, בין הלקוחות לספקים ולדעת שכל החלטה תשאיר מישהו לא מרוצה.

להיות מעצבת עצמאית זה לא להיות חולה, להיות תמיד מחוברת בחופש, להיות אשת השיווק, אשת הכספים וקצינת הרכב של עצמך ולעשות הכל בחיוך ובבגדים מדהימים.

להיות מעצבת זה לדעת שאנשים סומכים עלי, בכל יום בפרויקט כדי שאקבל את ההחלטות הנכונות עבורם, שאוביל אותם בדרך הטובה ביותר ולא אאכזב אותם. ולקחת את זה ממש ללב כשהם מאוכזבים.

להיות מעצבת זה לעמוד על שלי כשאנשים לא מבינים שהעבודה שלי היא לא רק לבחור צבע לקיר ווילון יפה, לדעת להסביר בלי להתבלבל שמעצבים משפיעים על איכות חיים וזאת עבודה קשה ונפלאה וצריך לקחת אותה ברצינות, ולדרוש תשלום ראוי על העבודה שאני עושה.

להיות מעצבת זה להרגיש שמחה ענקית בלב כשהפרויקט נגמר ואנשים נכנסים לארבע קירות שעכשיו הם בית עבורם, והם מרגישים בבית, מרגישים שהם נמצאים במקום הנכון עבורם, ולדעת שעשיתי עבודה טובה.

No Comments

Post A Comment