כשהייתי קטנה הייתי בטוחה שכשאגדל אהיה רופאה, לא הבנתי את המשמעות אבל הרגשתי שמה שמניע אותי הוא רצון עז לסייע לאחרים.

השנים חלפו, והתוכניות שלי להיות רופאה השתנו. גיליתי את עולם התכנון והעיצוב ובחרתי ללמוד במחלקה לעיצוב פנים, מבנה וסביבה בשנקר וסיימתי את לימודיי לפני כארבע שנים. מאז אני עובדת כמעצבת פנים, ומסייעת לאנשים באמצעות עיצוב.

נעים מאוד, קוראים לי בר אילוטוביץ ואני יודעת איך לגרום לכם להרגיש טוב יותר במקום שבו אתם נמצאים, בית, משרד או כל חלל אחר.

בשנים האחרונות נגעתי במגוון תחומים – ערכתי סרטוני וידאו, הפקתי אירועים, כתבתי, בישלתי, צילמתי, למדתי, עיצבתי, תכננתי רהיטים, תכננתי פרויקטים קטנים ופרויקטים גדולים – בכל פעם למדתי על עצמי עוד פיסה קטנה של אמת, גדלתי.

אני מאמינה שהדברים סביבנו צריכים להיות יפים, נוחים ומעוצבים. אני מאמינה בתשוקה אמיתית, שמובילה אותי בכל פרויקט שאני לוקחת על עצמי, תשוקה שמלווה אותי בחיי, בעבודתי ומדביקה גם את הלקוחות שלי.

תכנון טוב ועיצוב נכון משפיעים על הדרך שבה אנחנו מרגישים בחלל, הם יכולים לגרום לנו לרצות לשהות בו או להפך. הם יכולים להשפיע על הרגלים, אורח חיים ועל הדרך שבה תשתמשו או תיהנו במרחב שלכם. כשאני קמה בבוקר, זה הדבר שעומד לנגד עיניי – הדרך שבה אוכל לגרום ללקוחותיי ליהנות ולהשתמש בחלל שלהם באופן מיטבי.

בגלל זה אני מאמינה בפתרונות שמותאמים למשתמש באופן אישי, בתכנון תואם מציאות ובשיתוף פעולה, רק באמצעות עבודה משותפת נוכל לגרום לעיצוב של המרחב שלכם להיות מותאם עבורכם בדיוק.